Charles River Laboratories

CD-1® IGS peles

Code 241011

Vispārējas daudzfunkcionālas peles drošuma un efektivitātes pārbaudēm, novecošanai, pseidogrūtniecībai, izmantošanai ķirurģiskam modelim.

Lasīt vairāk par produktu
Apskatīt citus produktus pēc pielietojuma
funkcijos

Nomenklatūra: Crl: CD1(ICR)

Izcelsme: Sākotnējā Šveices peļu grupa, kas kalpoja kā šī modeļa priekšteči, sastāvēja no diviem albīnu peļu tēviņiem un septiņām mātītēm, kas tika atvasinātas no neinbrediem modeļa dzīvniekiem dr. Dekulona [Dr. de Coulon] laboratorijā, "Centre Anticancereux Romand", Lozannā [Lausanne], Šveicē. Šos dzīvniekus ASV importēja dr. Klāra Linča [Dr. Clara Lynch] no Rokefellera institūta [Rockefeller Institute] 1926. gadā. Hauschka Ha/ICR noliktavas modeļi tika uzsākti 1948. gadā Vēža pētniecības institūtā (ICR) Filadelfijā no "Šveices" pelēm ar Rokefellera [Rockefeller] izcelsmi. Tālāka virzība uz Rozvela parka Memoriālo institūtu [Roswell Park Memorial] dr. Edvarda Miranda vadībā [Dr. Edward Mirand], kur tās tika apzīmētas kā HaM/ICR. Tālāka virzība uz "Charles River" 1959. gadā.

Audzēšana: Autbredas

Kažoka krāsa: Balta (albīnas); nesā melnu aguti aiz tās albīna gēna

Lieliski izmantojamas: Vispārējas daudzfunkcionālas peles drošuma un efektivitātes pārbaudēm, novecošanai, pseidogrūtniecībai, izmantošanai ķirurģiskam modelim.

Paveida kods: 022

Audzēšanas vietas: Vācija, Itālija, Lielbritānija

Veselības atskaites: Izmantojot paveida nomenklatūru, kas pieejama paveidā, kas sniegts tālākajās saitēs

  • Veselības atskaites dzīvniekiem, kas audzēti "Charles River", Vācijā
  • Veselības atskaites dzīvniekiem, kas audzēti "Charles River", Itālijā
  • Veselības atskaites dzīvniekiem, kas audzēti "Charles River", Apvienotajā Karalistē

* Attēli izmantoti ar "Charles River" atļauju