Privātuma politika

Vispārīgi noteikumi

 1. Tīmekļa vietnes www.animalab.eu administrējošais operators ir AnimaLab, kas atrodas ul. Dąbrowskiego 343, 60-419 Poznaņa, Polija, turpmāk tekstā - Operators.
 2. AnimaLab patur tiesības veikt izmaiņas Privātuma politikā bez iepriekšēja brīdinājuma. Pašreizējā un vienīgā spēkā esošā Privātuma politikas versija ir atrodama www.animalab.eu.
 3. Operatora Privātuma politikas pamatprincips ir neizpaust trešajām personām lietotāja un klienta datus nekādā veidā.
 4. Ja jūs nepiekrītat mūsu Privātuma politikas principiem, lūdzu, neizmantojiet tīmekļa vietni.

Sīkdatnes (HTTP sīkdatnes)

 1. Tīmekļa vietne www.animalab.lv automātiski nevāc nekādu citu informāciju, izņemot sīkfailos ietverto informāciju.
 2. HTTP sīkdatnes ( tā sauktās sīkdatnes ) ir datora dati, jo īpaši teksta faili, kas tiek saglabāti. Tīmekļa vietnes lietotāja gala ierīcē un ir paredzēti Tīmekļa vietnes lapu izmantošanai.
 3. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai: pielāgotu un optimizētu Tīmekļa vietnes saturu lietotāja preferencēm, jo īpaši šie faili ļauj identificēt lietotāja ierīci un pareizi parādīt viņa individuālajām vajadzībām pielāgotu tīmekļa vietni; izveidotu statistiku, kas palīdz mums saprast, kā lietotāji pārvietojas pa Tīmekļa vietnes lapām, kas ļauj mums uzlabot to struktūru un saturu; uzturētu lietotāja Tīmekļa vietnes sesiju (pēc pieteikšanās), ar kuras palīdzību lietotājam nav katrā lapā atkārtoti jāievada pieteikšanās vārds un parole.
 4. Daudzos gadījumos tīmekļa pārlūkošanas programmatūrai (tīmekļa pārlūkprogrammai) pēc noklusējuma ir atļauts saglabāt sīkfailus lietotāja gala ierīcē. Tīmekļa vietnes lietotāji var mainīt sīkfailu iestatījumus. Šos iestatījumus var mainīt tā, lai:< >bloķētu automātisku sīkfailu atbalstu tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumos vai informētu par tiem katru reizi, kad ieejat lietotāja ierīcē.
 5. Tīmekļa vietnes operators informē, ka sīkdatņu izmantošanas ierobežošana var ietekmēt dažas tīmekļa vietnē pieejamās funkcijas.
 6. Sīkdatnes, kas paredzētas lietotāja gala iekārtas Pakalpojumiem var izmantot arī reklāmdevēji un partneri, kas sadarbojas ar Operatoru.

Mārketinga datu vākšana un apstrāde

 1. Lietotāja datu ievietošana Tīmekļa vietnē, aizpildot kontaktformu un nosūtot pieprasījumu, nozīmē šo datu saglabāšanu Operatora pārvaldītajā datubāzē un piekrišanu to izmantošanai un apstrādei mārketinga nolūkos, piemēram, lai sagatavotu tirdzniecības piedāvājumu.
 2. Apkopojamie dati ir šādi: vārds, uzvārds, darbinieka amats iestādē vai uzņēmumā, tālrunis, e-pasta adrese.
 3. Lai izmantotu mūsu newsletter funkciju, ir jāsaņem piekrišana saņemt mārketinga informāciju pa e-pastu, kā arī piekrišana saglabāt un apstrādāt informāciju no lietotāja e-pasta adreses un vārda.